Listopad 2020

To był pierwszy miesiąc z systemem Trzy Poziomy. Mam kilka wniosków po pierwszym miesiącu. Podstawowy, to to, że program poukładał mi w głowie. Pokazał mi w którym kierunku mam ruszyć z pracą. Dodatkowo podsumowania tygodniowe pokazują, że każdego dnia nawet najmniejsze czynności pchają dalej wózek.
Muszę skupić się bardziej na planowaniu zadań i rozbijać je na mniejsze części. Za duże zadania mnie przytłaczały i zamiast je kończyć to były momenty kiedy je odwlekałem(Były dni, w których miałem zadania na 8h + normalną pracę). Mniejsze zadania wykonuje szybciej i często zabieram się za kolejne.
Odstawiłem na ten moment metodę 5 zwycięstw, która w moim przypadku dobrze działała. Staram się „wygrywać” swoje dni w Nozbe. Jeśli przestanie to działać to wracam do tej metody.
Jeśli poniżej nie ma wypisanych zadań i celów, to nie zrobiłem nic w tym kierunku w listopadzie 2020.

Czas Dla Mnie – Poziom I

Zrobiłem bez problemu godzinny spacer samemu. Miałem czas pomyśleć. W przyszłym miesiącu będzie to 1.5h spacer.
Jedynie muszę zaplanować bardziej gdzie się wybiorę na dłuższy spacer.
Mniejsze codzienne spacery też pomagają, głównie by przewietrzyć głowę.

Pamiętnik – Poziom I

Zrobione 4 podsumowania tygodnia. Zapisuję tam swoje wnioski i przemyślenia. Pomogły mi też w podsumowaniu miesiąca.

Najbliżsi – Poziom I

Też poszło dobrze. Przez to, że zacząłem dzwonić to rodzina zaczyna też dzwonić i nie muszę do nich ja dzwonić za każdym razem.

NFL – Poziom I

Oglądanie NFL stało się już moją niedzielną tradycją i po prostu od 19 oglądam mecze 🙂 29 listopada, troszkę oszukuję bo piszę ten post zamiast oglądać ale od 22:00 siadam, bo będzie hit weekendu Tampa vs Kansas City.
W fantasy idzie mi średnio ze zmiennym szczęściem(głównie przez Covid i pecha zawodników). Mając pełny skład bym był na 1 lub 2 miejscu.
Myślę nad dorzuceniem do tego celu czegoś związanego z NBA. Na ten moment nic nie zmieniam. Zobaczę w przyszłości.

Fitness – Poziom I

Miałem pójść biegać 4x w miesiącu. Ten cel nie został spełniony, byłem tylko 2 razy. Dlaczego: lenistwo i bieganie samemu mi nie pasuje. W październiku byłem biegać 6-8 razy, dlatego zostawiam to zadanie na Grudzień 2020.
Z plusów ćwiczyłem w domu 3x. Waga bez zmian.

Zęby – Poziom I

Czyszczenie nicią dentystyczną co drugi dzień zrobione. Zostawiam ten punkt bez zmian. Do poziomu I brakuje mi max 5 dni.

Codzienna Aktywność – Poziom I

Tutaj, choć czasem jest ciężko to wszystko idzie zgodnie z planem. Każdego dnia idę gdzieś na spacer na 20 minut lub robię trening w domu(3x). Zacząłem 15 września, więc 2 miesiące stukneły, czyli I Poziom.

Czeski – Poziom I

Odblokowanie kolejnej wieży w Duolingo poszło sprawnie. W grudniu skończę całą drugą wieżę(wszystko na 5 poziomie). W grudniu kolejnym celem, oprócz Duolingo, jest znalezienie nauczyciela czeskiego. Samą aplikacją się nie nauczę języka. Brakuje mi gramatyki i podstawowych rozmów. Po przeczytaniu książki Radka Kotarskiego, stwierdzam, że muszę włączyć inne metody do nauki.

Finanse – Poziom I

Przeczytałem rozdział w Finansowym Ninja dotyczący budżetu i stworzyłem swój budżet na grudzień. Możliwe, że będzie wymagał on małych poprawek ze względu na Czeski i na kupno szkolenia.
Celem na grudzień jest test budżetu.

Moja Firma – Poziom I

Zrobiłem research o zakładaniu firmy. Muszę jednak poszukać osób, które mieszkają za granicą ale świadczą usługi w Polsce.

Wywiady – Poziom I

Przeszedłem punkt o wywiadach na Szkole Bloga. Ten cel jest ściśle związany z rozwojem bloga. Jeśli będę miał 10 osób na liście mailowej to w grudniu przygotuję wywiad. Także główną akcją jest promocja leadmagnetu i zbiór osób na listę mailową.

Książki – Poziom I

Na 29 listopada przeczytałem 2 książki. Testuję subskrybcję na scribd. Celem na grudzień będzie przeczytanie/przesłuchanie kolejnych 2 książek.
Dodatkowo na blogu mam stronę książki, gdzie będę dodawał krótkie podsumowania dla siebie o książkach, które przeczytałem, żebym mógł później szybko do nich wrócić.

Blog – Poziom I

Tu się działo najwięcej. Wszystko co zaplanowałem zrobiłem. Przygotowałem plik o idealnym kliencie, postawiłem bloga, napisałem post i stworzyłem lead magnet. Blog to www.swiadomykupiec.pl . Promocja: Napisałem do kilku znajomych(około 5 osób). Głównie staram się promować na linkedinie. Aktualnie statystyki to 5 osobom wysłałem link do wpisu, 60 osób zaczepiłem na linkedinie).
Podstawowy cel na grudzień to 100 osób zaczepionych, publikacja na 2 grupach, na swoim wallu i zapisana 1 osoba na listę mailową. Czyli promocja i testowanie lead magnetu.
Jak tylko zapisze się 10 osób to idę dalej z programem, co pozwoli mi przyspieszyć inne cele(np. Wywiady).

Podsumowanie

Listopad 2020 wyszedł całkiem dobrze. Napewno muszę popracować nad lepszym planowaniem całego miesiąca i tygodni, rozbijać zadania na mniejsze i rozdzielać je na cały tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *